Likwidacja Polski? – decyzje zapadły

Historia planów federalizacyjnych jest dłuższa, ale można powiedzieć, że to właśnie 22.08.2016 tuż po Brexicie została ogłoszona decyzja w jakim kierunku ma podążać Unia Europejska. Tego dnia, na lotniskowcu „Garibaldi” zacumowanym  przy wyspie Ventotene na której pochowany jest autor słynnego komunistycznego Manifestu z Ventotene Altiero Spinelli, spotkali się Kanclerz Angela Merkel, prezydent Francji Francois Hollande i premier Włoch Matteo Renzi. Miejsce spotkania było symboliczne i każdy kto czytał ten komunistyczny manifest rozumie, że Unia Europejska dąży do likwidacji naszych państw w celu utworzenia centralistycznego państwa pod przywództwem Niemiec.

„Kwestia, która musi być rozwiązana jako pierwsza, to zniesienie podziału Europy na suwerenne państwa narodowe”

Wielu oponentów, żyje w przeświadczeniu iż będą to Stany Zjednoczone podobne do USA. Nic bardziej mylnego. Potęgę USA zbudował kapitalizm a Federalna Europa ma być socjalistyczna.

„ Aby odpowiedzieć na nasze potrzeby, europejska rewolucja musi być socjalistyczna”

 Już dzisiaj testowane są 15 minutowe miasta – zamknięte, getta których nie będziesz mógł opuszczać bo ciągniesz za sobą ślad węglowy. W Niemczech  dwa lata temu ruszył eksperyment „bezwarunkowy dochód kontrolny w wysokości 1200 euro za nic”. Jakiś czas temu, Pani Sylwia Spurek podała konkretne daty kiedy ma nastąpić zakaz hodowli zwierząt (niedostępność mięsa i nabiału) a na łamach „krytyki politycznej” mogliśmy przeczytać, że 18  m² spokojnie ma nam wystarczyć do życia.
Nasze dzieci w marksistowskich szkołach są straszone klimatycznym końcem świata.  W starej wymierającej Europie gdzie średnia wieku społeczeństwa zaraz przekroczy 43 lata propagowana jest agitacja deopopulacyjna w postaci aborcji na życzenie czy związków tej samej płci, które życia nie przedłużą a równocześnie trwa zaplanowana akcja masowych przesiedleń do Europy ludzi z innych kontynentów, szczególne młodej płodnej Afryki.

Jeśli publicznie powiesz o tym, że za 10-20 lat w Europie zostanie ustanowiony kalifat w wyniku demokratycznych wyborów to możesz  dostać pozew z wizją kary więzienia za rasizm i „mowę nienawiści”

Jeśli nie rozumiesz dlaczego trwa ta nieustająca nagonka na racjonalistów i konserwatystów, to o tym też możesz przeczytać we wspomnianym manifeście

„Prawdziwy ruch rewolucyjny musi powstać spośród tych, którzy potrafili krytykować stare deklaracje polityczne. Musi być zdolny do współpracy z siłami demokratycznymi i komunistycznymi, a także z tymi wszystkimi, którzy przeciwdziałają totalitaryzmowi. Jednocześnie nie dać się uwikłać w polityczne praktyki jakiejkolwiek z tych grup”

Dzisiaj scena polityczna w Polsce nie dzieli się na PiS kontra antyPiS tylko na antyfederalistów kontra federalistów, którzy próbują przeforsować  przekształcenie Unii Europejskiej w IV Rzeszę niemiecką. Głosowanie w PE nad procedowaniem tworzenia scentralizowanego państwa poparli komuniści wysłani do PE z list Koalicji Obywatelskiej. Ci ludzie nienawidzą państwa polskiego i tak jak kiedyś służyli Moskwie tak dzisiaj służą Berlinowi.

To nie państwa narodowe wywołują wojny tylko państwa marzące o imperialnym podporządkowaniu sobie innych.

Jeszcze w 2019 Prezydent Emmanuel Macron ogłosił „Wierzymy w Europę od Lizbony do Władywostoku!”  nie zostawiając już żadnych złudzeń, jeśli chodzi o strategiczne sojusze tego nowego państwa.

I na koniec. Zastanów się czy gdyby te plany były dla nas korzystne to czy politycy ukrywaliby przed nami swoje faktyczne plany?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *