Start

Witam Ciebie w społecznościowej gazecie sieciowej. Z zawodu jestem księgową, mam 55 lat i mieszkam na śląsku. Ten projekt stworzyłam w ramach hobby dla Was i mam nadzieję dla Polski. Chciałabym, żeby nasza konserwatywna strona połączyła siły i zaczęła konkurować z wszechobecnym przekazem lewicy, który jest sowicie finansowany przez globalistów. My nie mamy pieniędzy ale mamy idee i czas, nawet jeśli nie mamy go zbyt dużo. Jeśli ten projekt wam się spodoba, można pomyśleć o jakimś stowarzyszeniu albo kilku i stworzyć medialną sieć jak Biedronki czy Żabki. Wszystko zależy od Was. Ja Wam (i sobie) daję tylko narzędzia. Po prawej stronie  znajduje się indywidualny pasek, który zostanie dostosowany do Twoich potrzeb. Na pasku tej konkretnej strony możesz się zarejestrować lub od razu zalogować przez konto google. 

Jest to miejsce w którym komentujemy otaczający nas świat z konserwatywnego punktu widzenia. To miejsce głównie dla hobbystów ale zapraszamy również dziennikarzy, polityków ich asystentów i inne osoby publiczne prawej strony mocy. Nie jest to portal stricte polityczny chociaż wszystko jest polityczne i od polityki zależy, nawet to czy i jak długo będziemy mogli tutaj aktywnie działać. 

Tutaj nie ma żadnego redaktora naczelnego, niestety nie ma też wynagrodzenia. Na Twoim pasku bocznym – Ty zdecydujesz czy będzie z prawej czy lewej strony – czytający Twoje wpisy w tym serwisie, będą mogli dotrzeć do innych Twoich projektów. W artykułach, które tutaj napiszesz, również możesz linkować do innych swoich aktywności w Internecie, dzięki czemu tamta aktywność będzie zwiększała zasięgi. Jeśli chcesz, możesz również zbierać darowizny w postaci kawy. Póki co, tylko taką możliwość znalazłam ale jestem otwarta na wasze propozycje. 

Jak wszyscy wiemy, media w Polsce zdominowane są przez kapitał obcy. Prawdopodobnie niedługo wszystkie będą dostarczały tylko lewicowy przekaz. Ludziom trudno będzie dotrzeć do informacji niewygodnych dla mainstreamu, dlatego musimy połączyć siły. Dołącz już dzisiaj!

 

ps. Wszystkie problemy, niedogodności i pomysły zgłaszajcie na stronie porozmawiamy-o.pl